banner250
banner251

SEDEC'E PANDEMİ AYARI: ÜST DÜZEY TEDBİRLER ALINDI

Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ve Türk Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) tarafından desteklenen SEDEC 2020, Türkiye’de COVID-19 sonrası gerçekleştirilecek ilk uluslararası Anayurt Güvenliği, Sınır Güvenliği ve İç Güvenlik Sistemleri etkinliği olacak.

SEDEC'E PANDEMİ AYARI: ÜST DÜZEY TEDBİRLER ALINDI

Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ve Türk Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) tarafından desteklenen SEDEC 2020, Türkiye’de COVID-19 sonrası gerçekleştirilecek ilk uluslararası Anayurt Güvenliği, Sınır Güvenliği ve İç Güvenlik Sistemleri etkinliği olacak.

10 Temmuz 2020 Cuma 09:48
SEDEC'E PANDEMİ AYARI: ÜST DÜZEY TEDBİRLER ALINDI

2-4 Haziran 2020 tarihinde planlanan SEDEC Konferansı ve Fuar B2B etkinliği, pandemi sebebiyle 15-17 Eylül 2020 tarihlerine ertelenmişti. SEDEC 2020, ülke güvenliği ve ekonomisi için kritik seviyedeki sektörlerin başında gelen anayurt güvenliği, sınır güvenliği gibi sektörlerde dünya çapındaki iş birliklerini ve yavaşlayan ekonomik faaliyetleri yeniden canlandırmak adına etkili ve verimli platformun güvenli bir şekilde ortaya koyulması ve hastalığın süregelen olumsuz etkilerinin ortadan kaldırılmaya başlanması için iyi bir fırsat olacak. SEDEC’te etkinliğe fiziksel olarak katılabilecek sektör temsilcileri, karar vericiler ve satın alma yetkilileri, Sağlık Bakanlığı'nın genelge ve kurallarına uygun olarak B2B / B2G toplantıları ile katılımcılarla bir araya getirilecek.

   

EN VERİMLİ ÇIKTILAR

Etkinliğe doğrudan ve fiziksel olarak katılamayan sektör temsilcileri, karar vericiler ve yurtdışı satın alma yetkilileri ise etkinlik alanında yerli bir yazılımla dijital olarak B2B/B2G gerçekleştirebilecek. Katılımcıların her birine özel olarak hazırlanacak B2B ve B2G planları, SEDEC'in kendi özel, yerli yazılım ve kayıt sistemi kullanılarak planlanacak ve yürütülecek. SEDEC tarafından geliştirilen ve yerli sunucularımız üzerinde çalıştırılan B2B programı tarafından en etkili ve verimli çıktıları sağlaması için hazırlanacak. Katılımcılar, kendileri için özel olarak hazırlanmış B2B / B2G toplantı programları ile iş yapma potansiyelleri en yüksek olan uluslararası karar vericilerle yüz yüze veya dijital olarak görüşme fırsatı bulacak. SEDEC 2020 hem fiziksel hem dijital olarak tüm avantajları bir araya getiren bir “Dual Etkinlik” olarak planlandı ve salgına rağmen olabilecek en etkili ve güvenli etkinlik olması hedeflendi. Bunun sağlamak için UFI (The Global Association Of The Exhibition Industry) tarafından sağlanan doğru uygulama kılavuzu da göz önünde bulunduruldu.

   

KONFERANS VE YEMEK İPTAL

SEDEC 2020 boyunca katılımcı, ziyaretçi ve toplum sağlını göz önünde bulundurarak etkinliğin düzeninde ve içeriğinde değişiklikler yapıldı. Etkinliğin yapılacağı ATO Congressium T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ve ilgili devlet kurumlarından gelen tüm genelge ve talimatlara uygun olarak hareket etmektedir.  Açılış Töreni ve Konuşmalar dinleyicilerin sağlığını korumak amacıyla az yoğunluk oluşturacak ve sosyal mesafeyi koruyacak şekilde düzenlenecek. Etkinliğin konferans kısmı sosyal mesafeyi koruma hedeflenerek iptal edildi. Büyük konferanslar yerine katılımcıların sektör hakkındaki bilgilendirilmelerini sağlayacak daha küçük Workshoplar planlandığı gibi gerçekleştirilecek. Etkinlikte katılımcılara sunulan öğle yemeği ve gala yemeği aynı şekilde sosyal mesafenin korunması amaçlanarak iptal edildi. Maskesiz dolaşmanın yasak olduğu etkinlikte onlarca önlem daha alınacak.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.