ATIK SUYLA SAVAŞIN MOBİL NEFERİ

Sanayi bölgelerinde arıtılması güç olan atık suların donanımlı ve yüksek kapasiteli araçlarla bertaraf olmak üzere merkezi atık su tesislerine nakliyesini sağlayan Çevre Kanal Vidanjör, Türkiye’nin her bölgesinde 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

ATIK SUYLA SAVAŞIN MOBİL NEFERİ

Sanayi bölgelerinde arıtılması güç olan atık suların donanımlı ve yüksek kapasiteli araçlarla bertaraf olmak üzere merkezi atık su tesislerine nakliyesini sağlayan Çevre Kanal Vidanjör, Türkiye’nin her bölgesinde 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

05 Haziran 2021 Cumartesi 11:50
ATIK SUYLA SAVAŞIN MOBİL NEFERİ

2000 yılından bu yana kombine kanal temizliği ve kanal görüntüleme frezee, tehlikeli atık yönetimi ve nakliyesi, atık su ve yağmur suyu altyapı sistemlerinin bakım onarım ve temizliği, arıtma tesislerinin havuz temizliği, yüzey yıkama gibi alanlarda faaliyet gösteren Öz Antalya Vidanjör ve grup şirketi Çevre Kanal Vidanjör Kocaeli Gebze’de yerleşik olmasına rağmen Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veriyor. Özellikle sanayi kuruluşlarına ve belediyelere deneyimli personeli ve güçlü araç parkuruyla 7 gün 24 saat hizmet sunan şirketler, sanayi bölgelerinde arıtılması güç olan atık suların donanımlı ve yüksek kapasiteli araçlarla bertaraf olmak üzere merkezi atık su tesislerine nakliyesini sağlıyor.

ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET

Öz Antalya Vidanjör ve Çevre Kanal Vidanjör Yönetim Kurulu Başkanı Osman Özçelik, hedeflerinin gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesinde barındıran kalite ve verimli bir firma olarak hizmet vermek olduğunu belirterek, “İşimizin temel amacı, çözüm ortaklarımıza çözüm odaklı olarak devamlı hizmet sağlamak bu sayede müşterilerimizi memnun etmek” dedi. Öz Antalya Vidanjör ve Çevre Kanal Vidanjör Genel Müdürü Hüseyin Özçelik ise çevre politikasını “Kirliliği kaynağında önlemek ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak, çevreyi korumak ve bu prensibi tüm çevremize, ülkeye ve dünyaya yaymakla beraber çalışanlara çevreyle ilgili bilinçlendirme eğitimleri vererek onları geliştirmektir” diye açıkladı.

ATIK SUYUN YOLCULUĞU

Sanayileşme ile birlikte ortaya çıkan genel çevre kirlenmesi problemi başlığı altında en önemli kirleticilerden olan atık suların arıtılmasının ve bertarafının önemli bir konu olarak güncelliğini koruduğunu ifade eden Genel Müdür Hüseyin Özçelik, “Bu sorunun çözümüne yönelik olarak atık suların kaynaklandığı yerde arıtılması veya merkezi arıtma tesislerine vidanjörler ile taşınarak bertarafı alternatifleri gelişmiştir. Özellikle sanayi ölçeğinde, mevcut atık su arıtma tesislerinde arıtılması güç olan atık suların daha donanımlı ve yüksek kapasiteye sahip arıtma tesislerine vidanjörler ile taşınması bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır. Benzer şekilde, atık su altyapı sistemleri olmayan yerleşim yerleri ya da sanayi kuruluşları ve sanayi bölgeleri, atık sularını vidanjörler ile merkezi atık su arıtma tesislerine taşıtarak bertaraf etme veya ettirme yolunu seçmişlerdir” dedi.

KİRALAMA DA YAPIYOR

Öz Antalya Vidanjör ve Çevre Kanal Vidanjör’ün de bu ihtiyaç doğrultusunda atık suların vidanjörler ile çekilerek, merkezi atık su arıtma tesislerine taşınması konusunda hizmet verdiğini anlatan Özçelik, şunları söyledi: “Bunun yanı sıra vidanjör kiralama hizmetleri de farklı periyotlar için hizmet konularımız arasında yer almaktadır. Geçen süreç içerisinde, faaliyet alanlarımız da müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda genişlemiş, kombine kanal açma ve temizleme araçları ile güçlendirilen araç parkı ile atık su ve yağmursuyu altyapı sistemlerinin bakım-onarım ve temizliği, arıtma tesisi havuz temizliği, teknik temizlik, yüzey yıkama gibi işler de hizmet yelpazesine eklenmiştir. Yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, güçlü araç parkımızla ve deneyimli personelimiz ile haftanın her günü ve günün her saati hizmete hazırız.”

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner302