BTS BİLİŞİM İŞ SÜREÇLERİNİ DİJİTALLEŞTİRİYOR

İlaç üretiminden gıdaya, kimya sanayinden laboratuvara, tekstilden bankacılık ve finans sektörlerine kadar geniş bir alanda yazılım çözümleri üreten BTS Bilişim, QMexWorkflow ile firmaların tüm iş süreçlerini dijitalleştiriyor.

BTS BİLİŞİM İŞ SÜREÇLERİNİ DİJİTALLEŞTİRİYOR

İlaç üretiminden gıdaya, kimya sanayinden laboratuvara, tekstilden bankacılık ve finans sektörlerine kadar geniş bir alanda yazılım çözümleri üreten BTS Bilişim, QMexWorkflow ile firmaların tüm iş süreçlerini dijitalleştiriyor.

24 Mart 2021 Çarşamba 15:30
BTS BİLİŞİM İŞ SÜREÇLERİNİ DİJİTALLEŞTİRİYOR

170’in üzerinde firmanın ve 10 binden fazla kullanıcının dijital dönüşüm yolculuğuna eşlik eden BTS Bilişim, ilaç üretiminden gıdaya, kimya sanayinden laboratuvara, tekstilden bankacılık ve finans sektörlerine kadar geniş bir alanda yazılım çözümleri üretiyor. Yönetimi, yazılımcıları, kadrosu ve tüm ürünleri ile yüzde 100 yerli bir firma olan BTS Bilişim, sadece yurtiçinden yurtdışından şirketlere de hizmet veriyor.

BTS Bilişim Genel Müdürü Nadi Tanca, firmaların daha çok veriyi daha az maliyetlerle yönetmesi geretiği bir dönemde bulunduğumuzu belirterek “İş modellerini ve işleyişlerini hızlı bir şekilde dijital platformlara uygun hale getiren firmalar geleceğin trendlerini yakalamakta bir adım önde olacak. Biz de dünyadaki iş yapma biçiminin değiştiğine inanan BTS Bilişim olarak 2011 yılından beri yazılım sektörüne değer kazandırmak için çalışıyoruz” dedi.

BUREU VERİTAS’IN İŞ ORTAĞI

Şirketin, 2011 yılından bu yana müşterilerine iş süreçlerinin dijital dönüşümü ile ilgili çözümler ürettiğini anlatan Tanca, “Kurumsal ve yenilikçi yönetim anlayışımızla 170’in üzerinde firmanın ve 10 binden fazla kullanıcının dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik ediyoruz” dedi. BTS Bilişim’in, Pharmaceutical Laboratuvar Analizleri alanında dünyanın önde gelen denetleme firması Bureu Veritas’ın Türkiye’deki tek yetkili iş ortağı olduğunu kaydeden Tanca, “Böylece GxP başta olmak üzere kalite güvence yönetimi süreçlerine yönelik verdiğimiz eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz, Microsoft ve HCL çözüm ortaklığımız ile kalitenin bilişimle kesiştiği her noktada yer almaktayız” diye konuştu.

QMEXWORKFLOW’U GELİŞTİRDİ

BTS Bilişim’in müşterilerine dijital ortamda sürdürülebilirlik, izlenebilirlik ve veri bütünlüğü sağlarken iş süreçlerini de iyileştirdiğini kaydeden Nadi Tanca, şirketlerin şeffaflık, maliyet avantajı ve yönetilebilirlik sayesinde karlılıklarının artmasını sağladıklarını dile getirdi. Bu kapsamda yüzde 100 yerli kurumsal iş akışı platformu olan QMexWorkflow’u geliştirdiklerini açıklayan Tanca, şunları söyledi:

“QMexWorkflow tüm iş süreçlerinizi dijitalleştirmek, mevcut sistemlerinizle uyumlu, entegre modüllere sahip ve esnek geliştirme altyapısı sunan elektronik iş akışı sistemi. QMexWorkflow süreçleri dijitalleştirmenin yanı sıra dashboard, trend analizleri, grafik raporlamalar, KPI yönetimi vb. özellikleri barındıran bir yapıya sahip. Bu platformda müşterilerimiz kendi iş süreçlerini dijital ortama kendileri taşıyabiliyor veya bizden destek alabiliyorlar. QMexWorkflow ile hızlı, güvenilir ve sağlam çözümler sunuyoruz. İş süreçlerini kağıtsız ortama taşıyarak ofiste yapılabilecek tüm işleri lokasyon fark etmeksizin internet tabanlı yapılabilir hale getiriyoruz.

KURUMA ÖZEL UYGULAMALAR

QMexWorkflow platformunda kuruma özel geliştirilen uygulamaların, ilaç sektörünün dışında bankacılık, kozmetik, kimya, yem, gıda sanayi gibi birçok lokomotif sektör tarafından tercih edildiğini dile getiren Tanca “TBank ve Yapı Kredi Bankası gibi bankacılık ve finans sektöründen farklı kurumlarda kredi değerlendirme, tahsis ve tebliğ süreçleri, kredi skorlama, müşteri bilanço bilgileri, kredi kullanımları, teminat mektupları, yasal raporlama, network konfigürasyonları, sözleşme yönetimi gibi iş süreçlerini QMexWorkflow ile başarıyla dijital ortama taşıdık” şeklinde konuştu.

Tanca, QMexWorkflow ile ayrıca Ali Raif, Abbott, Bayer, Abdi İbrahim, Deva, Nobel, Santa Farma, Neutec gibi kuruluşlarda ise masraf bildirimleri, satın alma proje yönetimi, sözleşme yönetimi, fazla mesai takibi, performans değerlendirme, kongre-etkinlik takibi ve değer aktarımı, bakım-onarım, kalibrasyon-kalifikasyon, yıllık ürün değerlendirme, teknoloji transferi, yeni ürün bildirgeleri, Ar-Ge ve ruhsatlandırma, fiyat bildirimleri gibi süreçleri dijitalleştirdiklerini de sözlerine ekledi.

Son Güncelleme: 24.03.2021 15:34
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.