banner110

Rekabet OSB’lerin altyapısına güç kattı

Gebze'de iletişim ve internet hizmetlerinde Türk Telekom'un öncülüğünde başlayan rekabet ortamı OSB'lerin alt yapılarını güçlendirdi. Gebze Türk Telekom Operasyon Müdürü Mehmet Şeker, bu kalite sayesinde sanayide her sektöre özgü hizmet sunabildiklerini söyledi.

Rekabet OSB’lerin altyapısına güç kattı

Gebze'de iletişim ve internet hizmetlerinde Türk Telekom'un öncülüğünde başlayan rekabet ortamı OSB'lerin alt yapılarını güçlendirdi. Gebze Türk Telekom Operasyon Müdürü Mehmet Şeker, bu kalite sayesinde sanayide her sektöre özgü hizmet sunabildiklerini söyledi.

17 Mayıs 2011 Salı 18:03
Rekabet OSB’lerin altyapısına güç kattı


Gebze
Türk Telekom Operasyon Müdürü Şeker, Türk Telekom’un sunduğu hizmetler karşısında rakip firmala­rın kaliteyi yakalamak adına Kocaeli ve Gebze’de sesli iletişim ve internet erişimi yatırımlarını arttırdığını ve böl­geye büyük kazanımlar sağladığını vurguladı.Gebze’de muhteşem bir değişim rüzgarı estiğini belirten Şeker, OSB’ler için in­ternet ihtiyacının karşılanması için fiberoptik altyapılarından firmaların çok olan tek bir hatta toplayıp daha net ve güçlü iletişim hizmeti aldık­larını söyledi. Sanayi bölgelerinde her hizmet sektörüne ayrı ürün gamı sunduklarını belirten Şeker, müşterilerinin özelliklerine göre havuz ta­rifesi paketlerinden en uygun olan santral hizmeti sağlayarak işlerinin kolaylaştırıldığını ekledi.Bölgeye sundukları hizmetlerin artmasından dolayı rakiplerinde daha iyi hizmet vermek adına bu tarz yatırımlar ya­parak bölgenin kalitesinin arttığını ve kendilerine daha iyi rakip olduk­larının altını çizdi.
Sektördeki rekabetle gelen fiyat indirimlerinin katma değer kazanım­larını ön plana çıkardığını belirten Şeker şunları söyledi; “Görüşme ve internet fiyatlarının son dönemde ki düşüşü KDV’den kazanç kapısı sağlanarak güçleniyor. Katma değer kazanç kapısı, güvenlik, internet güvenliği, ttnet müzik, video ttnet ve vitamin tercih edilen sunumlar ara­sında. Müşteriye özel ihtiyaçları daha iyi karşılayabilmek adına projeler yapılarak eve kadar fiberoptik kablo hizmeti sunuyoruz. Yeni atılımlar sürekli söz konusu. Ses ve internet hizmetlerinin yanı sıra müşteriye te­levizyon özelliği de kullanma imkanı sağlanıyor. Her gün yeni bir proje kapsamında ilerleme ve değişim gösteriyor. Gebze’nin bu yönde son üç yıl içinde gelişme ve büyüme sürecinde büyük ölçüde payını aldığı­nı düşünüyorum. Sanayi kuruluşları ve kurumsal şirketler için verilen projelerinin denetlendiğini daha iyi hizmet kalitesi sunmak için sürekli gelişim içindeyiz. Her şirkette internet kullanımı, her eve internet hiz­metleri rakiplerimizin bunlardan daya iyi iş çıkarmaları için bölgeye kazanımlar sağlamıştır. Kocaeli ve Gebze sanayi bölgelerinin sanayi ve ticari karakterinin işleyişi bakımından, işlerini kolaylaştırmak, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bölgenin eksik olan iletişimle ilgili konu­larda teknik destek hizmetleri de verilmektedir.
Türk Telekom Gebze Müdürlüğü Operasyon Müdürü Mehmet Şeker, Gebze’nin yapılandırma projeleri ile son yıllarda büyük bir gelişim ya­şandığını belirten Şeker şöyle devam etti; “Sanayi bölgelerinde hizmet sektörü olarak ayrı bir ürün gamı sunuyoruz. 100 tane telefon hattı olan bir firmaya havuz tarifesi diye adlandırılan en kullanışlı santral hizmeti sağlıyoruz. Kurumsal firmaların kullandığı net ile bireysel müşterilerin kullandığı aynı değil. Aynı network içinde otomotiv sektörüne ayrı, gıda sektörüne ayrı network ve sertifikalı insix olanağı sunulur. Data anla­mında otomobil sektörünün potansiyeli fazla ihtiyacı olunca ttnet tara­fından müşteriye ayrı çözüm sunularak fazlası değil de daha çok ihtiyacı olan değerde imkan sağlanılıyor. Yapılandırma, fiberoptik ve radyolink olarak ikiye ayrılıyor. Kocaeli’nde 90 kişilik bir operasyon ekibi ile en büyük insan gücü hizmeti sağlayarak müşterilerimize çözüm ortağı ol­maya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.


Son Güncelleme: 15.08.2015 10:18
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.